O nás

Každý člen tímu by mal poznať svoje hodnoty, firemnú víziu a vedieť efektívne komunikovať. Potenciál firmy stojí na jednotlivcoch a procesoch. Konzultáciami, školeniami, či facilitáciou vytvárame angažovaný tím, ktorý spolupracuje. Sprevádzame lídrov na ceste autentickosti a pomáhame celému tímu rásť spoločne s dôverou.

Vyberte si z konzultácií a školení:

Riešite vo firme nízku proaktivitu, nízke preberanie zodpovednosti, či odovzdávanie si informácií? Vytvorte spoločne angažovaný tím, ktorý spolupracuje a komunikuje.

Zistite ako byť sebavedomý vďaka svojej prirodzenosti a zraniteľnosti. Získajte schopnosti o otvorenej a efektívnej komunikácii.Choďte s radosťou do práce.

Vybudujte dlhodobý a udržateľný tím s dlhodobým vzťahom so svojimi klientmi. Okrem budovania interných aj externých vzťahov posilnite imidž značky.

Vybrať si môžete z rôznych tém, ktoré odškolia naši lektori s dlhoročnými skúsenosťami. Napríklad: autentická či asertívna komunikácia, efektívne vedenie porád, čítanie reči tela, obrana proti manipulácii, vizuálne myslenie, práca so stresom, poznávanie emócií, koučing, vedenie skupín, efektívne rečové vzory. 

Dosiahnite cieľ skupinových stretnutí, vytvorte bezpečný priestor pre každého člena tímu a pracujte na poradách efektívne. Aktívne sa venujeme klasickej, aj vizuálnej facilitácii.

Kontaktujte nás

a spoločne nájdeme riešenie navrhnuté špeciálne pre váš tím

[forminator_form id=“3424″]